ADD YENİŞEHİR ŞUBESİ’NİN LOKALİNDEKİ TADİLAT TAMAMLANDI

ADD YENİŞEHİR ŞUBESİ’NİN LOKALİNDEKİ TADİLAT TAMAMLANDI

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yenişehir Şubesi’nin lokal bölümünde bir süre önce başlatılan tadilat tamamlandı.

Çayır Mahallesi Şalvarlı Sokak’taki Dernekler Yerleşkesi’nin 2. katında bulunan lokalde gerçekleştirilen tadilatta, masa ve oturma grupları yenilendi, tabana parke döşendi. Elektrik ve aydınlatma tesisatlarının elden geçirildiği çalışmalarda tavan ve duvarların boya ve badanası yapıldı.

Lokali hafta içi her gün açık tutacaklarını belirten ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, salı günkü açılışın üyelerin katılımıyla gerçekleştirildiğini söyledi. Gün boyunca 175 üyenin tamamına yakınının lokali ziyaret ettiğini vurgulayan Sırman, “Üyelerimiz kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortamda ücretsiz içecek ikramlarımızdan yararlanabilecekler” dedi.

İNTERNET BAĞLANTISIYLA ÜYELİK UYGULAMASI

Lokale televizyon ve bilgisayar da kazandırdıklarını söyleyen ADD Yenişehir Şube Başkanı Tayfun Sırman, ayrıca internet bağlantısıyla hızlı üyelik sistemini de devreye soktuklarının altını çizdi. Sırman, bunun yanında mobil aidat uygulaması da başlattıklarını kaydetti.

KİTAPLIK ZENGİNLEŞİYOR

Lokaldeki kitaplığın, mevcut kitap varlığını zenginleştirmek için girişimlerde bulunduklarını vurgulayan Sırman, “Güncel eserlerin bulunduğu kitaplığı üyelerimizin kullanımına sunduk. Üyelerimiz, hafta içi mesai saatleri arasında kitaplığımızdaki kitaplardan yararlanabilecekler” diye konuştu.